Menu
Wyszukaj
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 3
W tym miesiącu: 487
Wszystkich: 692

Studium

Studium WFiS jest jednostką międzywydziałową realizującą obowiązkowe zajęcia z wychowania fizycznego dla studentów studiów dziennych wszystkich wydziałów Politechniki Częstochowskiej. Studium prowadzi także zajęcia skierowane do całej społeczności akademickiej w ramach akcji Aktywna Politechnika oraz sekcje sportu masowego dla studentów Uczelni z takich dyscyplin jak: piłka nożna halowa mężczyzn, piłka siatkowa kobiet i mężczyzn.

Jednocześnie organizuje i współorganizuje z  samorządem studenckim imprezy sportowo-rekreacyjne dla studentów i pracowników uczelni, takie jak: Ogólnouczelniane i Wydziałowe Dni Sportu.

Aktualności

Wychowanie fizyczne zaliczenie- informacja dla osób, które nie uzyskały zaliczenia z kursu podstawowego oraz nie zapisały się na kurs lipcowy poprawkowy.

Szanowni Państwo osoby, które chcą uzyskać zaliczenie z wychowania fizycznego z semestru letniego r. a. 2019/2020, proszone są, w przypadku:

1. Nie zaliczenie kursu podstawowego, który rozpoczął się od marca na platformie e-learningowej PCz o kontakt z osobą prowadzącą dany kurs
w celu ustalenia warunków zaliczenia zaległego materiału, a co za tym idzie przedmiotu (kontakt mailowy do nauczycieli znajduję się w zakładce pracownicy).

2. Nie zapisania się na żaden z kursów (podstawowy- od marca, oraz poprawkowy- od lipca) o kontakt mailowy z kierownictwem jednostki w celu ustalenia warunków zaliczenia semestru letniego (adresy w zakładce pracownicy).

Kierownictwo Studium WFiS

Dodano: 2020-08-31 08:43:00
(c) pcz.pl/swfis 2011 kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów zabronione