Menu
Wyszukaj
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 19
W tym miesiącu: 1489
Wszystkich: 1652

Studium

Studium WFiS jest jednostką międzywydziałową realizującą obowiązkowe zajęcia z wychowania fizycznego dla studentów studiów dziennych wszystkich wydziałów Politechniki Częstochowskiej. Studium prowadzi także zajęcia skierowane do całej społeczności akademickiej w ramach akcji Aktywna Politechnika oraz sekcje sportu masowego dla studentów Uczelni z takich dyscyplin jak: piłka nożna halowa mężczyzn, piłka siatkowa kobiet i mężczyzn.

Jednocześnie organizuje i współorganizuje z  samorządem studenckim imprezy sportowo-rekreacyjne dla studentów i pracowników uczelni, takie jak: Ogólnouczelniane i Wydziałowe Dni Sportu.

Aktualności

ZALICZENIA - semestr letni r.a. 2020-2021

Szanowni Państwo, wszelkie kwestie związane z zaliczeniami kursów (m. in., oceny, wpisy ocen w systemie USOS) należy konsultować z prowadzącym kurs, dla danej grupy dziekańskiej.

W przypadku osób, które nie zapisały się na kurs z wychowania fizycznego w semestrze letnim - należy wejść w podstronę zajęcia, znaleźć swoją grupę dziekańską wraz z przypisanym do niej nauczycielem prowadzącym (plik wytyczne do logowania do kursów...), a następnie skontaktować się z danym prowadzącym poprzez mail służbowy lub wiadomości na platformie zdalnej (maile prowadzących, znajdują się na podstronie pracownicy).

Kierownictwo Studium WFiS

Dodano: 2021-06-29 08:42:00

AKADEMICKI KLUB SPORTOWY POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ

Szanowni Państwo, zachęcamy do składania deklaracji dotyczących dołączenia do Akademickiego Klubu Sportowego - zajęcie sportowe realizowane przez Klub rozpoczną się na początku przyszłego roku akademickiego. W pierwszej kolejności klub uruchomi sekcje:

  • koszykówki,
  • piłki nożnej,
  • piłki siatkowej.
Możliwe jest także uruchomienie innych sekcji, pod warunkiem zgłoszenia się odpowiedniej ilości chętnych. M.in. sekcji:
  • tenis stołowy,
  • dart,
  • tenis ziemny.
Regulamin Klubu oraz deklaracja przystąpienia zamieszczone są w zakładce Akademicki Klub Sportowy. Deklaracje przystąpienia do Klubu prosimy o przesyłanie na adres mailowy: swf@adm.pcz.czest.pl .
Kierownictwo Akademickiego Klubu Sportowego Politechniki Częstochowskiej.
Dodano: 2021-04-13 12:43:00

ZAPISY NA WYCHOWANIE FIZYCZNE - SEMESTR LETNI.

Szanowni Państwo, szczegółowe informacje dotyczące zapisów dla poszczególnych grup dziekańskich znajdują się w zakładce zajęcia. Zapisy na kursy będą możliwe od 22 lutego tj. poniedziałek. W przypadku braku możliwości zapisu, należy kontaktować się z osobą prowadzącą kurs (adresy mailowe pracowników Studium WFiS, znajdują sie w zakładce pracownicy). Prosimy zwracać uwagę na to, do którego kursu (dyscypliny) Państwa kierunek jest przypisany oraz na numer grupy dziekańskiej przydzielonej do prowadzącego z ramienia Studium WFIS. Zajęcia w pierwszym tygodniu semestru, są zajęciami organizacyjnymi.

Osoby odrabiające zaległy semestr (z powodu braku zapisu, lub odesłane na odrabianie semestru przez prowadzącego) zapisują się na kurs poprawkowy oznaczony na czerowono w pliku - wytyczne do logowania..- w zakładce zajęcia. Dotyczy to studentów wszystkich Wydziałów.

Kwestię przepisania oceny zgłaszają Państwo w pierwszym (organizacyjnym) tygodniu zajęć, do osoby prowadzącej Państwa grupę dziekańską.

Kierownictwo Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

Dodano: 2021-02-19 10:33:00

Zapisy na zajęcia z wychowania fizycznego - semestr letni.

Szanowni Państwo, zapisy na zajęcia z wychowania fizycznego, będą możliwe od 22.02.2021r. Szczegółowe wytyczne odnośnie grup do których należy sie zalogować zostaną umieszczone na stronie SWFiS w piątek, tj. 19.02.2021r. Bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z wytycznymi, ponieważ w tym semestrze logują się Państwo do danego prowadzącego do; konkretnej, przypisanej Państwa kierunkowi dyscypliny sportowej (Prosimy o zwracanie uwagi także na numer grupy dziekańskiej przypisanej do prowadzącego). Zajęcia w pierwszym tygodniu semestru są zajęciami organizacyjnymi. W przypadku kiedy nie będzie możliwości zalogowania się do kursu (od 22 lutego), fakt ten należy zgłosić bezpośrednio osobie prowadzącej kurs poprzez kontakt mailowy.

Osoby, które mają możliwość przepisania oceny, proszone są o zgłoszenie tego faktu do osoby prowadzącej ich grupę (poprzez kontkat mailowy- maile do prowadzących dostępne są w zakładce pracownicy). W przypadku przepisania oceny nie ma konieczności logowania się do kursu - kwestię przepisania oceny należy zgłosić w pierwszym tygodniu semestru.

Informacja o kierunkach objętych obligatoryjnym wychowaniem fizycznym dostępna jest w zakładce zajęcia.

Kierownictwo Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.


Dodano: 2021-02-16 08:06:00
(c) pcz.pl/swfis 2011 kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów zabronione