Targi Pracy 2014

Targi Pracy na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych na Politechnice Częstochowskiej.

Ze względu na bezpośrednią formę kontaktu z pracodawcą i możliwość zapoznania się z profilem działalności firmy zyskały one ogromną popularność wśród studentów, absolwentów i mieszkańców Częstochowy.

W tegorocznej edycji wzięło udział 20 firm z różnych branż, począwszy od IT po budownictwo, konsulting, call center, produkcje sprzętu obronnego, części motoryzacyjnych , komputerowych itp.

Dodatkowo do dyspozycji odwiedzających były osoby z WUP-u, PUP-u, OHP, AIP i Erasmus.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Galeria

Akademickie Targi Pracy 2013

Tegoroczna edycja przyciągnęła wielu odwiedzających: studentów i absolwentów Politechniki Częstochowskiej oraz osoby spoza Uczelni poszukujące pracy.

Impreza odbyła się 21 maja 2013 r. w Auli Wydziału Zarządzania. Uroczyste otwarcie dokonała Rektor prof. dr hab. Maria Nowicka-Skowron, która objęła to wydarzenie patronatem honorowym wraz z Prezydentem Częstochowy Krzysztofem Matyjaszczykiem oraz Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach.

Sponsorami Targów wśród ponad 20 wystawców byli: Accenture Services, CSF Poland, Cemex i Nokia Siemens Network.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Galeria

Akademickie Targi Pracy 2011

Galeria

W tej galerii znajduje się 40 zdjęć.

11 marca 2011 r. w Klubie „Politechnik” odbyły się Akademickie Targi Pracy. Wydarzenie to zostało zorganizowane na Politechnice Częstochowskiej już po raz kolejny i było największą tego typu imprezą w regionie częstochowskim. Honorowy patronat nad Targami objęli: rektor Politechniki Częstochowskiej, … Czytaj dalej