Menu
Wyszukaj
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 11
W tym miesiącu: 131
Wszystkich: 821

Aktualności

Przejdź do archiwum

Zaległe zaliczenie (wszystkie Wydziały) - wychowanie fizyczne - ćwiczenia 2019-20ST

Szanowni Państwo, kurs umożliwiający uzyskanie zaliczenia z wychowania fizycznego dla osób, które nie zapisały się na żaden z kursów prowadzonych przez Studium WFiS w semestrze letnim r. a. 2019-2020 zostanie uruchomiony 1 lipca 2020, zapisy będą możliwe od godziny 7:15. Kurs znajduję się w zakładce Studium WFiS na platformie e-learningowej Politechniki Częstochowskiej.

Ponadto w kursie mogą wziąć udział osoby, które mają do odrobienie wcześniejszy semestr z wychowania fizycznego. Kurs umożliwia zaliczenie tylko JEDNEGO semestru.

UWAGA samodzielne zapisy do kursu będą możliwe jedynie do 14 lipca, prosimy o pilnowanie terminów.

Kierownictwo Studium WFiS

Dodano: 2020-06-26 08:35:00

Ankieta dotycząca realizacji procesu dydaktycznego

Szanowni Państwo, Kierownictwo Studium WFiS zachęca do uzupełnienia ankiety, dotyczącej reazliacji procesu dydaktycznego realizowanego przez Państwa na kursie z wychowania fizycznego. Ankieta jest dobrowolna, osoby które zdecydują się na przesłanie ankiet prosimy, aby przesyłać je na adres mailowy Studium: swf@adm.pcz.czest.pl . Ankieta znajduję się w zakładce zajęcia.

Kierownictwo Studium WFiS.

Dodano: 2020-06-16 10:38:00

II termin- wychowanie fizyczne semestr letni 2019-2020

Szanowni Państwo, osoby które nie zapisały się na żaden z kursów reazliowanych w Studium WFiS w trakcie semestru letniego, będą miały możliwość uzyskania zaliczenia w drugim terminie. Dodatkowy kurs (dla wszystkich studentów nie posiadających zaliczenia) zostanie uruchomiony na początku lipca, osoby które spełnią kryteria zaliczenia kursu otrzymają zaliczenie z wychowania fizycznego pod koniec sierpnia (w tym przypadku możliwe jest uzyskanie jedynie oceny 3,0). Wszystkie informacje, dotyczące II terminu będą na bieżąco dodawane na stronie internetowej SWFiS PCz.

Kierownictwo Studium WFiS.

Dodano: 2020-06-16 10:28:00

INFORMACJA DLA OSÓB ODRABIAJĄCYCH SEMESTR ZIMOWY R. A. 2019-2020

Szanowni Państwo, osoby które mają do odrobienia zajęcia z wychowania fizycznego z semestru zimowego są proszone o kontakt mailowy ze Studium WFiS pod adresem: e-mail: swf@adm.pcz.czest.pl w celu ustalenia warunków zaliczenia semestru.

Nie dotyczy to osób, które zapisały się na dwa kursy z wychowania fizycznego realizowane na platformie e-lerningowej PCz. Osoby realizujące dwa kursy z wychowania fizycznego po ich zaliczeniu otrzymają oceny z semestru zimowego i letniego. W przypadku tych osób prosimy o poinformowanie prowadzących dany kurs, poprzez wiadomości, który kurs stanowi odrobienie semestru zimowego. Informacja ta jest niezbędna w celu uniknięcia nieporozumień przy uzupełnianiu ocen.

Kierownictwo Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

Dodano: 2020-05-26 08:46:00

UWAGA- zajęcia z wychowania fizycznego - e-learning.

Szanowni Państwo w związku z Zarządzeniem Rektora PCz 316/2020 zajęcia z wychowania fizycznego będą realizowane w trybie zdalnym. W najbliższym czasie na platformie e-lerningowej PCz zostaną dołączone kursy z wychowania fizycznego (prosimy o bieżące śledzenie pojawiających się kursów). Prosimy o logowanie się do kursów prowadzonych przez prowadzących do których się Państwo zapisali. Kryteria zaliczenia poszczególnych kursów będą określone przez prowadzącego dany kurs.

W przypadku osób, które jeszcze nie zapisały się na zajęcia prosimy o kontakt mailowy z jednym z prowadzących zajęcia w SWFiS i uzyskanie zgody na zapisanie się do grupy.

Zalogowanie się i uczestnictwo w zajęciach jest obowiązkowe w celu uzyskania zaliczenia z wychowania fizycznego.

Kierownictwo Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

Dodano: 2020-03-23 08:22:00

Pierwsza strona Poprzednia strona 1 2 Następna strona Ostatnia strona

(c) pcz.pl/swfis 2011 kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów zabronione