Menu
Wyszukaj
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 3
W tym miesiącu: 466
Wszystkich: 616

Studium

Studium WFiS jest jednostką międzywydziałową realizującą obowiązkowe zajęcia z wychowania fizycznego dla studentów studiów dziennych wszystkich wydziałów Politechniki Częstochowskiej. Studium prowadzi także zajęcia skierowane do całej społeczności akademickiej w ramach akcji Aktywna Politechnika oraz sekcje sportu masowego dla studentów Uczelni z takich dyscyplin jak: piłka nożna halowa mężczyzn, piłka siatkowa kobiet i mężczyzn.

Jednocześnie organizuje i współorganizuje z  samorządem studenckim imprezy sportowo-rekreacyjne dla studentów i pracowników uczelni, takie jak: Ogólnouczelniane i Wydziałowe Dni Sportu.

Aktualności

Rodzinny Duathlon- Sportowa Politechnika

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Częstochowskiej zaprasza członków społeczności akademickiej oraz wszystkich mieszkańców regionu do udziału w rodzinnych zawodach sportowych. Rodzinny Duathlon odbędzie się w dniu 02.06.2019 r. na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy J. H. Dąbrowskiego 58/64. Regulamin wraz z opisem zawodów oraz kartami zgłoszeniowymi zawarty jest w zakładce zajęcia. Zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu wolnego.

Dodano: 2019-05-15 08:17:00
(c) pcz.pl/swfis 2011 kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów zabronione