Menu
Wyszukaj
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 1
W tym miesiącu: 519
Wszystkich: 824

Studium

Studium WFiS jest jednostką międzywydziałową realizującą obowiązkowe zajęcia z wychowania fizycznego dla studentów studiów dziennych wszystkich wydziałów Politechniki Częstochowskiej. Studium prowadzi także zajęcia skierowane do całej społeczności akademickiej w ramach akcji Aktywna Politechnika oraz sekcje sportu masowego dla studentów Uczelni z takich dyscyplin jak: piłka nożna halowa mężczyzn, piłka siatkowa kobiet i mężczyzn.

Jednocześnie organizuje i współorganizuje z  samorządem studenckim imprezy sportowo-rekreacyjne dla studentów i pracowników uczelni, takie jak: Ogólnouczelniane i Wydziałowe Dni Sportu.

Aktualności

TRENUJ Z NAMI- AKTYWNA POLITECHNIKA 4 EDYCJA

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu serdecznie zaprasza: pracowników Uczelni wraz z rodzinami, doktorantów, studentów studiów dziennych i zaocznych do udziału w zajęciach rekracyjnych organizawanych przez naszą jednostkę. Informacje dotyczące terminów zajęć- kalendarz zajęć oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć w zakładce zajęcia. Szczegółowych informacji na temat konkretnych zajęć udzelają osoby prowadzące daną grupę lub Kierownictwo Studium Wychowania Fizycznego i Sportu. Udział w tych zajęciach nie zwalnia z zajęć studentów objętych obligatoryjnym wychowaniem fizycznym zgodnie z planami zajęć na wydziałach.

Dodano: 2019-09-10 10:34:00

II MARSZOBIEG TERENOWY

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Częstochowskiej serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do aktywnego spędzenia czasu wolnego. W dniu 05.10.2019r. odbędzie się kolejna edycja Marszobiegu organizawanego przez Politechnikę Częstochowską oraz Gminę Olsztyn. Regulamin zawierający szczegółowe informacje oraz kartę zgłoszeniową znajduję się w zakładce zajęcia. Zapraszamy do udziału.

Dodano: 2019-09-10 10:20:00
(c) pcz.pl/swfis 2011 kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów zabronione