Listy rankingowe

zgodnie z Uchwałą nr 281/2018/2019 poniżej znajduje się 6 list rankingowych w ramach których odbywała się rekrutacja w szkole doktorskiej - listy rankigowe nie są listą osób przyjętych 

Lista osób przyjętych i nieprzyjętych do Szkoły Doktorskiej Politechniki Częstochowskiej zostanie ogłoszona 1 października 2019 r.

Dyscyplina: nauki o zarządzaniu i jakości

Lp

Nazwisko i imię

Etap I

Etap II

Sumaryczna liczba punktów

1.

Zieliński Remigiusz

39,8

36,5

76,3

2.

Filipowicz Agnieszka

38,8

34,0

72,8

3.

Grzyb Marta

37,4

35,0

72,4

4.

Walentek Dorota

38,6

33,7

72,3

5.

Nowak Karolina

37,4

32,4

69,8

6.

Wawrowski Bartosz

39,4

30,3

69,7

7.

Kwiecień Kamil

37,6

30,8

68,4

8.

Ziółkowska Agnieszka

37,8

28,5

66,3

9.

Jarosz Agata

35,8

29,3

65,1

10.

Lerche Joanna

33,6

28,3

61,9

11.

Małek Marzena

34,4

26,2

60,6

12.

Wach Tomasz

31,2

29,0

60,2

13.

Synowiec Agnieszka

27,6

-

27,6

14.

Wacowska Anna

26,6

-

26,6

15.

Janik Kamil

26,0

-

26,0

16.

Nowak Barbara

24,6

-

24,6

17.

Stefański Bartosz

24,4

-

24,4

18.

Gorgoń Aneta

21,2

-

21,2

Dyscyplina: informatyka techniczna i telekomunikacja

Lp

Nazwisko i imię

Etap I

Etap II

Sumaryczna liczba punktów

1.

Bernacki Jarosław

40,0

34,0

74,0

2.

Miłkowska Kamila

39,0

29,5

68,5

3.

Depta Filip

38,0

29,0

67,0

4.

Bratek Paweł

38,4

28,0

66,4

5.

Podolszańska Jolanta

36,0

27,0

63,0

Dyscyplina: inżynieria materiałowa

Lp

Nazwisko i imię

Etap I

Etap II

Sumaryczna liczba punktów

1.

Kucharczyk Aleksandra

40,0

32,5

72,5

2.

Olawińska-Wypych Joanna

38,4

33,0

71,4

3.

Kierat Oliwia

40,0

29,5

69,5

4.

Nowak Adrian

39,2

29,0

68,2

5.

Suchan Hanna

39,8

27,5

67,3

6.

Płoszaj Bartosz

37,4

26,5

63,9

7.

Zgrzeblak Marta

33,5

16,0

49,5

8.

Kasprzak Grzegorz

31,2

12,8

44,0

9.

Stala Marta

29,0

-

29,0

10.

Posyłek Nikolas

27,2

-

27,2

11.

Krupop Magdalena

27,0

-

27,0

12.

Jeż Bartłomiej

25,8

-

25,8

Dyscyplina: inżynieria mechaniczna

Lp

Nazwisko i imię

Etap I

Etap II

Sumaryczna liczba punktów

1.

Caban Lena

40,0

33,0

73,0

2.

Skotniczny Marcin

40,0

32,5

72,5

3.

Górak Piotr

40,0

28,5

68,5

4.

Pędziwiatr Damian

40,0

28,0

68,0

5.

Paluszewska Agata

36,0

26,0

62,0

6.

Osadnik Arkadiusz

36,0

22,5

58,5

7.

Kanik Gabriela

31,0

26,0

57,0

8.

Bekus Krzysztof

28,0

-

28,0

9.

Paliwoda Maciej

25,25

-

25,25

Dyscyplina: inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Lp

Nazwisko i imię

Etap I

Etap II

Sumaryczna liczba punktów

1.

Popielak Paulina

37,33

37,00

74,33

2.

Jasińska Anna

38,0

34,25

72,25

3.

Zolińska Klaudia

36,25

27,75

64,00

4.

Rybak Wojciech

37,5

23,5

61,00

5.

Sołtysik Marcelina

30,0

29,5

59,50

7.

Pasoń Łukasz

28,25

-

28,25

1.

Tuchołka-Sroka Anna

26,0

-

26,0

Dyscyplina: automatyka, elektronika i elektrotechnika

Lp

Nazwisko i imię

Etap I

Etap II

Sumaryczna liczba punktów

1.

Rapalski Adam

32,0

32,0

64,0

2.

Podsiedlik Anna

32,0

28,5

60,5